0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • PeacePillow 10x10

  Produkta kods: PeacePillow 10x10
  Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  6.00€

  PeacePillow mazais spilventiņš

  PeacePillow mazie spilventiņi, pildīti ar Lavandu, kurus var uzlikt uz plaukstas locītavas (noregulēt ar plastmasas attāluma regulētāju), lai tie neizkrīt no rokas, cilvēka roku trīces vai pirkstu vājuma gadījumā un nepzūd, bet visu laiku ir pie rokas, cik vien nepieciešams. Kā arī mazajiem bērniem to var uzlikt uz plaukstas locītavas, noregulēt gumijas garumu, jo plaukstiņas ir maziņas un spilventiņš var izkrist uz pazust. Kā arī droši var paņemt līdzi, dodoties laukā no mājas.

  Radīts ar mērķi harmonizēt, nomierināt un uzlabot pašsajūtu tiem cilvēkiem, kuri atrodas vai nokļūst dažādās stresa situācijās, izjūt trauksmes sajūtu un pašu spēkiem atgūt mieru neizdodas. PeacePillow darinājumi ir pārdomāti, radīti ar mīlestibu un no dabas dotiem materiāliem.

  Iegādājoties šos spilventiņus Eņģeļa pasts E-veikalā (apmaksājot pirkumu), jūs tos dāvināsiet cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centros visā Latvijā. Spilventiņus, centralizēti, sociālās aprūpes centrā nogādās Eņģeļa Pasts komanda.

  E-veikalā veiciet pirkumu, kā VIESIS, kā arī aizpildot obligātos piegādes adreses laukus, piegāde jebkurā gadījumā būs tieši uz aprūpes centru vai ārstniecības iestādi, nevis Jūsu norādīto adresi.

  Darinājuma apraksts

  Izmērs: 10cm x 10cm
  Materiāls: 100% Lins
  Pildījums: Latvijā audzēta Lavanda
  Papildus pildījums: Sintipons
  Papildus: Gumijas aukla un plastmasas attāluma regulētājs
  Iepakojums: caurspīdīgs maisiņš

   

  * No katra Darinājuma (preces) pirkuma 1,00 EUR nonāks ziedojumā, lai turpinātu esošos sociālos projektus un radītu jaunus sociālos projektus.
  * Ja vēlaties iegādāties PeacePillow darinājumus personīgi sev (dāvināšanai), sazinieties ar Eņģeļa Pasts komandu projekti@engelapasts.lv.
  * Iespējami arī lielāki pasūtījumi, sākot no 500 gab un vairāk.

  Saņem atlaižu kodus katru nedēļu