0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Lācītis 15 cm

  Produkta kods: Lācītis 15 cm
  Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  12.00€

  PeacePillow Lācītis

  PeacePillow Lācītis, kurus var novietot blakus, uz gultas vai novietot citur savā telpā. Radīts ar mērķi harmonizēt, nomierināt un uzlabot pašsajūtu stresa situācijā nonākušiem bērniem, kuri atrodas vai nokļūst dažādās stresa situācijās, izjūt trauksmes sajūtu un pašu spēkiem atgūt mieru neizdodas. PeacePillow darinājumi ir pārdomāti, radīti ar mīlestibu un no dabas dotiem materiāliem.

  Iegādājoties šos Lācīšus Eņģeļa pasts E-veikalā (apmaksājot pirkumu), jūs tos dāvināsiet bērniem, kuri nonākuši stresa un trauksmes situācijā, visā Latvijā. Lācīšus, centralizēti, sociālās aprūpes centrā vai ārstniecības iestādē nogādās Eņģeļa Pasts komanda.

  E-veikalā veiciet pirkumu, kā VIESIS, kā arī aizpildot obligātos piegādes adreses laukus, piegāde jebkurā gadījumā būs tieši uz aprūpes centru vai ārstniecības iestādi, nevis Jūsu norādīto adresi.

   

  Darinājuma apraksts

  Izmērs: 15cm augstumā
  Materiāls: 100% Lins
  Pildījums: Latvijā audzēta Lavanda
  Papildus pildījums: Sintipons
  Iepakojums: caurspīdīgs maisiņš

   

  * No katra Darinājuma (preces) pirkuma 1,00 EUR nonāks ziedojumā, lai turpinātu esošos sociālos projektus un radītu jaunus sociālos projektus.
  * Ja vēlaties iegādāties PeacePillow darinājumus personīgi sev (dāvināšanai), sazinieties ar Eņģeļa Pasts komandu projekti@engelapasts.lv.
  * Iespējami arī lielāki pasūtījumi, sākot no 500 gab un vairāk.

  Saņem atlaižu kodus katru nedēļu