0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • PeacePillow 25x25

  Produkta kods: PeacePillow 25x25
  Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  10.00€

  PeacePillow lielais spilventiņš

  PeacePillow lielie spilventiņi, pildīti ar Lavandu, kurus var novietot blakus, uz gultas vai atpūtas krēsla, vai novietot citur savā telpā. Kā arī paņemt līdzi, dodoties ārpus mājas. Radīts ar mērķi harmonizēt, nomierināt un uzlabot pašsajūtu tiem cilvēkiem, kuri atrodas vai nokļūst dažādās stresa situācijās, izjūt trauksmes sajūtu un pašu spēkiem atgūt mieru neizdodas. PeacePillow darinājumi ir pārdomāti, radīti ar mīlestibu un no dabas dotiem materiāliem.

  Iegādājoties šos spilventiņus Eņģeļa pasts E-veikalā (apmaksājot pirkumu), jūs tos dāvināsiet cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centros visā Latvijā. Spilventiņus, centralizēti, sociālās aprūpes centrā nogādās Eņģeļa Pasts komanda.

  E-veikalā veiciet pirkumu, kā VIESIS, kā arī aizpildot obligātos piegādes adreses laukus, piegāde jebkurā gadījumā būs tieši uz aprūpes centru vai ārstniecības iestādi, nevis Jūsu norādīto adresi.

   

  Darinājuma apraksts

  Izmērs: 25cm x 25cm
  Materiāls: 100% Lins
  Pildījums: Latvijā audzēta Lavanda
  Papildus pildījums: Sintipons
  Iepakojums: caurspīdīgs maisiņš

   

  * No katra Darinājuma (preces) pirkuma 1,00 EUR nonāks ziedojumā, lai turpinātu esošos sociālos projektus un radītu jaunus sociālos projektus.
  * Ja vēlaties iegādāties PeacePillow darinājumus personīgi sev (dāvināšanai), sazinieties ar Eņģeļa Pasts komandu projekti@engelapasts.lv.
  * Iespējami arī lielāki pasūtījumi, sākot no 500 gab un vairāk.

  Saņem atlaižu kodus katru nedēļu